Водонагрівач Electrolux EWH 10 Genie U

Водонагрівач Electrolux EWH 10 Genie U

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 5296

Самий компактний водонагрівач ElectroluxElectrolux серії EWH 10 Genie U (підключення води зверху) - на сьогоднішній день найбільш компактні в асортиментному ряду електричних водонагрівачів Electrolux накопичувального типу. При своїх скромних розмірах прилад відрізняється високою технологічністю і продуктивністю. Він ідеальний для установки в малогабаритних приміщеннях, а його можливостей вистачить для того, щоб забезпечити гарячою водою навіть відносно велику сім'ю.
Innox Concept
Внутрішній бак виготовлений з нержавіючої сталі, схваленої для використання в медицині та харчовому виробництві, за спеціальною технологією Inox technology. Для продовження терміну служби використовується особливий, аустенітний тип нержавіючої сталі з низьким вмістом вуглецю, що гарантує захист від міжкристалітної корозії.
При виробництві внутрішнього бака водонагрівача EWH 10 Genie застосовується аргонне зварювання нового покоління. Сучасна технологія дбайливо ставиться до нержавіючої сталі, не порушуючи її захисних властивостей, тим самим гарантуючи відсутність протікання в місцях зварювання.
Для нагріву води використовуються мідні нагрівальні елементи з нікельованим покриттям, яке значно збільшує робочий ресурс обладнання.
В якості додаткового захисту нагрівального елемента встановлено магнієвий анод для запобігання осіданню вапняних відкладень. Він видаляє мінеральні речовини і солі, що входять до складу накипу.
Зручне керування
За допомогою ручки управління можна налаштувати необхідний рівень нагріву води, використовуючи діапазон, зазначений на шкалі. Під час нагрівання спеціальний індикатор на панелі управління буде світитися, вказуючи на те, що вода ще не досягла заданої температури. Після досягнення заданої температури та відключення нагріву, індикатор згасне або поміняє колір. Ви можете насолоджуватися гарячою водою.
Економічний режим
В моделі EWH 10 Genie є функція економного режиму, при якому вода буде нагрівається до температури 55°С. При такій температурі підвищується робочий ресурс Тена, відбувається знезараження води і практично не утворюється накип.

Ціна: 2 265 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить