Водонагрівач Electrolux EWH 15 Genie U

Водонагрівач Electrolux EWH 15 Genie U

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 5298

Electrolux серії EWH 15 Genie U (підключення води знизу) - на сьогоднішній день найбільш компактні в асортиментному ряду електричних водонагрівачів Electrolux накопичувального типу. При своїх скромних розмірах прилад відрізняється високою технологічністю і продуктивністю. Він ідеальний для установки в малогабаритних приміщеннях, а його можливостей вистачить для того, щоб забезпечити гарячою водою навіть відносно велику сім'ю.
Innox Concept
Внутрішній бак виготовлений з нержавіючої сталі, схваленої для використання в медицині та харчовому виробництві, за спеціальною технологією Inox technology. Для продовження терміну служби використовується особливий, аустенітний тип нержавіючої сталі з низьким вмістом вуглецю, що гарантує захист від міжкристалітної корозії.
При виробництві внутрішнього бака водонагрівача EWH Genie U застосовується аргонне зварювання нового покоління. Сучасна технологія дбайливо ставиться до нержавіючої сталі, не порушуючи її захисних властивостей, тим самим гарантуючи відсутність протікання в місцях зварювання.
Для нагріву води використовуються мідні нагрівальні елементи з нікельованим покриттям, яке значно збільшує робочий ресурс обладнання.
В якості додаткового захисту нагрівального елемента встановлено магнієвий анод для запобігання осіданню вапняних відкладень. Він видаляє мінеральні речовини і солі, що входять до складу накипу.
Зручне керування
За допомогою ручки управління можна налаштувати необхідний рівень нагріву води, використовуючи діапазон, зазначений на шкалі. Під час нагрівання спеціальний індикатор на панелі управління буде світитися, вказуючи на те, що вода ще не досягла заданої температури. Після досягнення заданої температури та відключення нагріву, індикатор згасне або змінить колір. Ви можете насолоджуватися гарячою водою.
 

Ціна: 2 613 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0