Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Водонагрівачі (бойлери) > Водонагрівач Electrolux EWH-80 Royal Silver
Водонагрівач Electrolux EWH-80 Royal Silver

Водонагрівач Electrolux EWH-80 Royal Silver

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 5268

Innox Concept
Внутрішній бак виготовлений з нержавіючої сталі, схваленої для використання в медицині та харчовому виробництві, за спеціальною технологією Inox technology. Для продовження терміну служби використовується особливий, аустенітний тип нержавіючої сталі з низьким вмістом вуглецю, що гарантує захист від міжкристалітної корозії.
При виробництві внутрішнього бака водонагрівача EWH Royal застосовується аргонне зварювання нового покоління. Сучасна технологія дбайливо ставиться до нержавіючої сталі, не порушуючи її захисних властивостей, тим самим гарантуючи відсутність протікання в місцях зварювання.
Для нагріву води використовуються мідні, а також нагрівальні елементи з захисним покриттям з нікелю, яке збільшує робочий ресурс обладнання.
В якості додаткового захисту нагрівального елемента в ряді моделей встановлено магнієвий анод для запобігання осіданню вапняних відкладень. Він видаляє мінеральні речовини і солі, що входять до складу накипу.
Режим половинної потужності.
На панелі керування водонагрівача EWH Royal можна вибрати функцію половинної потужності. Вона дозволяє економити електроенергію і використовувати прилад в приміщеннях з обмеженою потужністю мережі, наприклад, на дачі. Встановивши повну потужність, вмикається функція швидкого нагріву до заданої температури.

Ціна: 5 445 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0