Водонагрівач Gorenje GBK150RN3/4V9

Водонагрівач Gorenje GBK150RN3/4V9

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 5175

Водонагрівач Gorenje GBK150RN3/4V9 має додатковий теплообмінник і призначений тільки для вертикального настінного монтажу.
Найбільше водонагрівач Gorenje GBK150RN3/4V9 підходить для використання в невеликих сім'ях в комбінації з центральним опаленням в опалювальний сезон або з підключенням до сонячних колекторів в літній період.
Під час роботи водонагрівача Gorenje GBK150RN3/4V9 з підключенням до центрального опалення або сонячного колектора існує можливість додаткового підігріву води за допомогою електричного нагрівального елемента.
У період, коли зазначені джерела енергії недоступні, вода готується з допомогою електричного нагрівального елемента. Повітряний нагрівальний елемент, вставлений в захисну металеву трубку на фланці Тена.
Це підвищує надійність роботи апаратів, максимально захищає емальовану поверхню бака, запобігає утворенню накипу і спрощує догляд за водонагрівачами. Додатковим захистом внутрішньої поверхні бака служить магнієвий анод.
Відмітні особливості:
- Використання опалення і водонагрівання за допомогою електроенергії в поєднанні з іншими энергоисточниками допомогою трубчастого теплообмінника
- Високоякісна ізоляція
- Зовнішнє регулювання
- Додаткові функції установки бажаної температури
- Простота догляду і сервісного обслуговування RN - праве розташування приєднувальних елементів, LN - ліве розташування приєднувальних елементів

Ціна: 8 075 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
ВИРОБНИК: Gorenje
Об`єм (л): 150
Тип: комбінований
Тип ТЕНу: сухий
Розміри: 500х1318х507
Форм-фактор: циліндричний
Можливо Вас зацікавить
Водонагрівач Roda Palladium 30 - фото
Ціна: 4 899 грн.
купити в один клік
Водонагрівач Atlantic CUBE STEATITE VM 30 S3 C - фото
Ціна: 3 949 грн.
купити в один клік
Водонагрівач Roda Palladium 50 - фото
Ціна: 5 299 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0