Водонагрівач Gorenje OGB80SMV9

Водонагрівач Gorenje OGB80SMV9

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 5138

Серія Smart - економія електроенергії до 25%
SMART створені, щоб розуміти і передбачати Ваші потреби, заощаджуючи електроенергію і Ваші кошти. Для цього в них передбачений спеціальний режим Smart. Налаштовуючись відповідно до звичками користувача у використанні гарячої води, на відміну від звичайних нагрівачів, SMART нагріває необхідну кількість води до оптимальної температури саме тоді, коли це необхідно.
Функція «Антілегіонелла»
У водонагрівачі Gorenje встановлено спеціальний датчик, який стежить за температурою води в котлі протягом експлуатації. При необхідності він забезпечує нагрівання води в бойлері до температури 65°C і утримує її протягом часу, необхідного для запобігання утворення хвороботворних бактерій.
Як працює водонагрівач "SMART"?
Водонагрівач налаштовується згідно звичок користувача у використанні гарячої води і готує необхідну кількість води оптимальної температури якраз тоді, коли це необхідно.
Принцип роботи Smart
При натисканні кнопки запису водонагрівач починає 7-денний період навчання: прилад запам'ятовує коли і скільки води Ви використовуєте.Після закінчення періоду запису можна вибрати режим SMART, натиснувши відповідну кнопку. Працюючи в цьому режимі, термостат автоматично налаштовується так, щоб видати рівно стільки гарячої води, скільки Вам потрібно, спираючись на записи по використанню води протягом періоду навчання.Температуру буде встановлено в діапазоні від 40 °C до встановленої.
Якщо використання гарячої води не заплановано, встановлюється температура 40°C (режим очікування). Якщо особливості користувача змінилися, налаштування користувача можна перезаписати. Для цього потрібно знову запустити цикл запису, натиснувши на відповідну кнопку.Smart
Simplicity - термостат для електричного водонагрівача з мідним занурювальним нагрівальним елементом. Він має всі основні функції електричного водонагрівача:
- регулювання температури і термореле
- функція самонавчання ECO забезпечує можливість налаштування енергоспоживання
- відповідає необхідності у використанні
- індикація роботи електронагрівального елемента/включення функції ЕСО

Ціна: 7 288 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Водонагрівач Atlantic O`PRO PC 10 SB - фото
Ціна: 2 672 грн.
купити в один клік
Водонагрівач Atlantic O`PRO PC 15 R - фото
Ціна: 2 592 грн.
купити в один клік
Водонагрівач Atlantic VM 80 D325-2-BC - фото
Ціна: 4 301 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0