Водонагрівач Roda Palladium 50

Водонагрівач Roda Palladium 50

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 2143

Серія бойлерів Roda Palladium -  новинка на ринку водонагрівачів. Це найкраща квінтесенція якості, стилю, ефективності і надійності! Roda Palladium - це, як Ferrari серед бойлерів. Ви будете приємно здивовані.

Скажемо відразу: Roda Palladium - гідна покупка, яка ніколи вас не розчарує. Це буде чудовим рішенням для тих, хто хоче отримати сучасні функції, що відповідають найвищим критеріям якості та економічності.

Водонагрівачі Roda Palladium оснащені сухим водонагрівальним елементом (ТЕН), які розташовані в спеціальних емальованих кожухах. За допомогою такої конструкції, збільшується площа нагріву, що в свою чергу запобігає контакту Тена з водою. Це означає, що знижується рівень утворення накипу, вода нагрівається набагато швидше, відповідно Тени прослужать набагато довше.

Сухі Тени мають величезну перевагу - їх легко можна замінити без необхідності зливу води з котла. Два вбудованих Тена в бойлерах Roda Palladium підвищують надійність пристрою, якщо один з Тенів вийде з ладу, другий зможе його підстрахувати і продовжити роботу. Так що ви не залишитеся без гарячої води!

Виробнику Roda вдалося домогтися однією з найнижчих в класі втрат енергії - від 0,68 кВт год/добу. Це все, завдяки збільшеній товщині високоефективної пінополіуретанової теплоізоляції (від 32 мм до 40 мм). Такі параметри відповідають європейським нормам енергозбереження.

Roda Palladium має систему контролю "Анодний Тестер", який візуально подає сигнали користувачеві бойлера про зниження захисних власти анода і необхідності його заміни.

Ціна: 5 299 грн.
Технічні характеристики
ВИРОБНИК: Roda
Об`єм (л): 50
Тип: електричний
Тип ТЕНу: сухий
Розміри: 385x760x395
Форм-фактор: slim
Можливо Вас зацікавить