Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Кондиціонери > Кондиціонер Fujitsu ASY07USBCW/AOY7UB
Кондиціонер Fujitsu ASY07USBCW/AOY7UB

Кондиціонер Fujitsu ASY07USBCW/AOY7UB

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 38183

Спліт-система настінного типу. Горизонтальні жалюзі внутрішнього блоку кондиціонера Fujitsu здійснюють хвилеподібні рухи, за рахунок чого оброблене повітря рівномірно розподіляється по приміщенню.

Автоматичне регулювання повітряного потоку. Величина повітряного потоку регулюється мікропроцесором в відповідності зі зміною температури в приміщенні. Знижуються витрати електроенергії і зменшується рівень шуму від кондиціонера при збереженні комфорту.

Автоматичний перезапуск . Після тимчасового збою в подачі електрики кондиціонер Fujitsu автоматично перезапускається, причому задані параметри залишаються тими ж, що і до зупинки. Немає необхідності перепрограмувати кондиціонер. Автопереключення робочих режимів. Контролер кондиціонера Fujitsu порівнює  задану температуру повітря і фактичну температуру в приміщенні, а потім автоматично перемикається в режим або охолодження або нагрівання.

Нічний режим. У нічний час система управління поступово змінює кімнатну температуру в автоматичному режимі. З кондиціонером Fujitsu, обладнаним цією функцією, нічний сон стає більш комфортним.

Програмований таймер. Цифровий таймер кондиціонера Fujitsu дозволяє обрати найбільш зручний режим включення і виключення кондиціонера в заданий час.

Фільтр іонного деодорування з тривалим терміном служби.
Яблучно-казеїновий фільтр. Фільтр поглинає дрібні частинки пилу, невидимі спори цвілі і шкідливі мікроорганізми і знешкоджує їх дією катехіну (речовини, що міститься в яблуках)

Ціна: 11 684 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
ВИРОБНИК: Fujitsu
ПОТУЖНІСТЬ (KBTU): 7
ТИП: настінний
ІНВЕРТОРНЕ КЕРУВАННЯ: ні
РЕЖИМ РОБОТИ: охолодження / обігрів
КОЛІР: білий
Можливо Вас зацікавить
Мультиварки DELFA DMC-08 
 - фото
Ціна: 785 грн.
купити в один клік
Мультиварка TEFAL RK900132  - фото
Ціна: 4 229 грн.
купити в один клік
Посудомийна машина Kaiser S45I83XL - фото
Ціна: 16 072 грн.
купити в один клік
Посудомийна машина BEKO DTC36610W - фото
Ціна: 5 799 грн.
купити в один клік