Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Кондиціонери > Кондиціонер Fujitsu ASY09USCCW/AOY9UC
Кондиціонер Fujitsu ASY09USCCW/AOY9UC

Кондиціонер Fujitsu ASY09USCCW/AOY9UC

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 38184

Спліт-система настінного типу. Горизонтальні жалюзі внутрішнього блоку кондиціонера Fujitsu здійснюють хвилеподібні рухи, за рахунок чого оброблене повітря рівномірно розподіляється по приміщенню.

Автоматичне регулювання повітряного потоку. Величина повітряного потоку регулюється мікропроцесором в відповідності зі зміною температури в приміщенні. Знижуються витрати електроенергії і зменшується рівень шуму від кондиціонера при збереженні комфорту.

Автоматичний перезапуск . Після тимчасового збою в подачі електрики кондиціонер Fujitsu автоматично перезапускається, причому задані параметри залишаються тими ж, що і до зупинки. Немає необхідності перепрограмувати кондиціонер. Автопереключення робочих режимів. Контролер кондиціонера Fujitsu порівнює  задану температуру повітря і фактичну температуру в приміщенні, а потім автоматично перемикається в режим або охолодження або нагрівання.

Нічний режим. У нічний час система управління поступово змінює кімнатну температуру в автоматичному режимі. З кондиціонером Fujitsu, обладнаним цією функцією, нічний сон стає більш комфортним.

Програмований таймер. Цифровий таймер кондиціонера Fujitsu дозволяє обрати найбільш зручний режим включення і виключення кондиціонера в заданий час.

Фільтр іонного деодорування з тривалим терміном служби.
Яблучно-казеїновий фільтр. Фільтр поглинає дрібні частинки пилу, невидимі спори цвілі і шкідливі мікроорганізми і знешкоджує їх дією катехіну (речовини, що міститься в яблуках)

Ціна: 12 444 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
ВИРОБНИК: Fujitsu
ПОТУЖНІСТЬ (KBTU): 9
ТИП: настінний
ІНВЕРТОРНЕ КЕРУВАННЯ: ні
РЕЖИМ РОБОТИ: охолодження / обігрів
КОЛІР:
Можливо Вас зацікавить
Мультиварки DELFA DMC-310 
 - фото
Ціна: 690 грн.
купити в один клік
Мультиварки DELFA DMC-08 
 - фото
Ціна: 785 грн.
купити в один клік
Посудомийна машина BOSCH HA SPS50E88EU - фото
Ціна: 14 399 грн.
купити в один клік
Electrolux ESF9450LOW - фото
Ціна: 10 789 грн.
купити в один клік
Кондиціонер Gree GWH09KF-K3DNA5G - фото
Ціна: 14 044 грн.
купити в один клік
Кондиціонер Neoclima NS-09AHTI/NU-09AHTI - фото
Ціна: 17 699 грн.
купити в один клік