Кондиціонер Idea ISR-09ARDN1

Кондиціонер Idea ISR-09ARDN1

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 38066

Інверторні кондиціонери Idea серії ISR-ARDN1 мають ряд переваг перед традиційними кондиціонерами. Вони забезпечує максимальний комфорт, потужність та енергозбереження. Класичний дизайн внутрішнього блоку, який поєднує в собі витонченість ліній з яскраво вираженою індивідуальністю стилю конструкції легко вписується в будь-яку дизайнерську концепцію.

Функція самодіагностики. При кожному включенні кондиціонера проводиться діагностика роботи всіх вузлів системи і, в разі несправності, результат виводиться на передню панель внутрішнього блоку.

Можливість роботи без дистанційного пульта управління. Для зручності монтажу, сервісного обслуговування та експлуатації на внутрішньому блоці передбачений перемикач, який здійснює тестовий запуск системи в робочий стан.

Налаштування таймера. Кондиціонер дозволяє здійснити програмування включення/вимикання системи по таймеру в діапазоні до 24 годин.

Захист від обдування холодним повітрям. При включенні режиму обігріву автоматично забезпечується відключення вентилятора внутрішнього блоку до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна для даного режиму температура теплообмінника.

Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку і його теплообмінника захищає кондиціонер від шкідливих атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.

Високоякісний пластик, який використовується в кондиціонері, виключає появу неприємного запаху.

Ціна: 8 845 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
ВИРОБНИК: Idea
ПОТУЖНІСТЬ (KBTU): 9
ТИП: настінний
ІНВЕРТОРНЕ КЕРУВАННЯ: так
РЕЖИМ РОБОТИ: охолодження / обігрів
КОЛІР: білий
Можливо Вас зацікавить
Мультиварки DELFA DMC-310 
 - фото
Ціна: 690 грн.
купити в один клік
Мультиварка TEFAL RK900132  - фото
Ціна: 4 229 грн.
купити в один клік
Вбуд. посудомийка BEKO DIS 28020 
 - фото
Ціна: 9 299 грн.
купити в один клік
Посудомийна машина CANDY CDP4725X - фото
Ціна: 6 999 грн.
купити в один клік
Кондиціонер Gree GWH24QE-K3DNA2G - фото
Ціна: 27 679 грн.
купити в один клік