Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Кондиціонери > Кондиціонер Toshiba RAS-13SKHP-E1/RAS-13S2AH-E1
Кондиціонер Toshiba RAS-13SKHP-E1/RAS-13S2AH-E1

Кондиціонер Toshiba RAS-13SKHP-E1/RAS-13S2AH-E1

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 83

Настінні спліт-системи Toshiba серії SKHP-E ідеально підходять для житлових кімнат, особливо для спальні. Внутрішній блок місячно-білого кольору з елегантним дизайном забезпечує прохолоду, комфорт і тишу одночасно. Традиційний фреон R22 і фіксована швидкість компресора забезпечують невисоку ціну кондиціонера.Кондиціонери з фіксованою швидкістю компресора (інвенторні) не створюють перешкод для складної електронної техніки. В приміщеннях, де працюють сервери або медичне обладнання, допустимо використовувати тільки цей тип кондиціонерів.Система оптимального розподілу повіцтря

З моделями кондиціонерів Toshiba у Вас з'явиться величезна свобода регулювання повітряного потоку за рахунок значного збільшення кількості положень жалюзі. Ви можете вибрати одну з 12 позицій, направивши повітряний потік під кутом, що забезпечує максимальний комфорт.

Пульт дистанційного керування спроектований з урахуванням зручності та ергономіки. Часто використовувані кнопки винесені нагору, а кнопки управління функціями розташовані нижче.

Висока продуктивність і точність налаштувань

Вы можете вибирати від м'якого легкого вітерцю при самій низькій швидкості, до освіжаючого прохолодного бризу на 5 швидкості. Для швидкого охолодження, можливо вибрати режим "Максимальної потужності", що миттєво забезпечує потужний потік свіжого повітря.

Біо-ензимний фільтр. Фільтр виловлює різні віруси, бактерії і цвілеві гриби, очищаючи від них повітря. Мікроорганізми необоротно зв'язуються фільтром, їх неможливо здути швидким потоком повітря або струсити при очищенні фільтра.

Гінкго фільтр. Экстракт гінгко у фільтрі кондиціонерів Toshiba, знижує в повітрі концентрацію речовин, що викликають алергію.

Цеолітнний фsльтр. Цеолітний фільтр усуває запахи, хімічні сполуки, очищає повітря від різних забруднень. Він видаляє такі забруднення, як запах диму і  їжі розміром всього лише 0,0001 мікрона.Цеоліт — це природний мінерал з особливою кристалічною структурою. У фільтрі Toshiba цеоліт доповнено молекулами діоксиду титану (TiO2). 

Ціна: 11 899 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
ВИРОБНИК: Toshiba
ПОТУЖНІСТЬ (KBTU): 12
ТИП: настінний
ІНВЕРТОРНЕ КЕРУВАННЯ: ні
РЕЖИМ РОБОТИ: охолодження / обігрів
КОЛІР: білий
Можливо Вас зацікавить
Мультиварки DELFA DMC-08 
 - фото
Ціна: 785 грн.
купити в один клік
Мультиварка MOULINEX MK7088  - фото
Ціна: 2 503 грн.
купити в один клік
Electrolux ESF2400OH - фото
Ціна: 7 994 грн.
купити в один клік
Посудомийна машина BOSCH HA SMS24AW00E - фото
Ціна: 9 299 грн.
купити в один клік
Кондиціонер Gree GWH18QD-K3DNA2G - фото
Ціна: 24 952 грн.
купити в один клік