Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Електрокаміни > Декоративний камін Dimplex Opti-Myst Cassette 600
Декоративний камін Dimplex Opti-Myst Cassette 600

Декоративний камін Dimplex Opti-Myst Cassette 600

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 5086

Dimplex Cassette 600 - це старший брат менш габаритного каміна Dimplex Cassette 400
Dimplex Cassete 600 - відкрите камінне вогнище виготовлене із застосуванням технології полум'я OptiMyst - на сьогоднішній день найбільш реалістичної і красивої технології імітації вогню і диму. Це запатентована компанією Dimplex технологія 3D полум'я, яка досягається за рахунок системи підсвічування між полінами каміна дрібнодисперсної водяної пари, створеного парогенератором, поліна так само вбудовані світлодіодні лампи, які циклічно то згасають, то спалахують яскравіше, імітуючи тління вугілля. Мерехтливі колоди, шар золи – все це додає неймовірної реалістичності. Камін і саме полум'я можна легко прийняти за справжній вогонь у каміні, настільки реалістичний цей ефект.

Камін Cassette 600 може бути встановлений різними способами, за Вашим бажанням: біля стіни (як з порталом, так і без нього), окремо, вбудувати в спеціальну нішу або нішу чинного натурального дров'яного каміна, полегшивши таким чином завдання по догляду за ним. Електрокамін простий і невибагливий у використанні. Всі елементи системи і управління приховані за висувною передньою панеллю. Для більшої зручності поставляється в комплекті з пультом дистанційного керування. Камін працює лише в декоративному режимі, без функції обігріву.

Ціна: 22 500 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Посудомийна машина BOSCH HA SPS50E82EU - фото
Ціна: 13 599 грн.
купити в один клік
Посудомийна машина BEKO DFS26020X
 - фото
Ціна: 8 899 грн.
купити в один клік
Сокодавка BRAUN J500
 - фото
Ціна: 4 300 грн.
купити в один клік
Сокодавка BOSCH HA MCP3000 - фото
Ціна: 899 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0