Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Електрокаміни > Електрокамін Dimplex Pierre Luxe арочний сланець (Cavendish)
Електрокамін Dimplex Pierre Luxe арочний сланець (Cavendish)

Електрокамін Dimplex Pierre Luxe арочний сланець (Cavendish)

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 37289

Камінокомплект Dimplex Pierre Luxe арочний сланець (Cavendish) – сучасний виріб високої якості для вишуканого інтер'єру. Портал Dimplex Pierre Luxe сланець (Cavendish) виготовлений з натурального каменю і доповнений елементами з дерева. Таке поєднання матеріалів дуже красиво виглядає, плюс гра одного кольору (коричневий) у різні відтінки, підкреслює вишуканість всього виробу.

У камінокомплект також входить електрокамін з найсучаснішою технологією горіння Опти-міст, яка зводиться до поєднання ефекту живого диму і вогню. Електрокамін Dimplex Cavendish є великим 3D каміном призначеним для вбудовування в портал. Камін працює на обігрів чи тільки в якості декорації. Видимим димом над дровами є не що інше, як звичайний пар. Всередину каміна вбудований парогенератор, який перетворює воду на пару-дим, що хмарою піднімається вгору, при цьому насичуючи повітря вологою.

Ціна: 52 500 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Виробник: Dimplex
Потужність (кВт): 0,5
Тип: вбудований
Габарити: 1035x970x320
Можливо Вас зацікавить
Посудомийна машина BEKO DFS26020W
 - фото
Ціна: 8 399 грн.
купити в один клік
Electrolux ESF2400OH - фото
Ціна: 7 994 грн.
купити в один клік
Sencor SJE1005 - фото
Ціна: 1 552 грн.
купити в один клік
Сокодавка PANASONIC MJ-L500STQ
 - фото
Ціна: 5 850 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0