Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Конвектори > Конвектор Applimo EURO Plus (1500)
Конвектор Applimo EURO Plus (1500)

Конвектор Applimo EURO Plus (1500)

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 37790

Основу обігрівачів складає суцільнолитий монометаличний нагрівальний елемент Schwarz CV®, що забезпечує швидкий нагрів до необхідної температури, абсолютно безшумну роботу, максимально високий ККД (близько 99%) і збереження природної вологості повітря в опалювальному приміщенні.

Нагрівальний елемент Schwarz CV® прозорий по вертикалі і має форму дифузора, що перешкоджає осіданню і згоранню пилу на поверхні елементу і сприяє активному руху потоку повітря.

Конструктивні особливості конвекторів серії Euro Plus виключають виникнення сторонніх шумів при нагріві і охолодженні електричних обігрівачів і гарантують повну безпеку в експлуатації (відсутність гострих кутів, нагрівання поверхні не вище 60°С).

Електронна автоматика витримує перепади напруги від 150 В до 242 В, що найбільш актуально при частих «стрибках» напруги. На випадок можливих перебоїв з електроживленням в обігрівачах передбачена функція авторестарта, що відновлює роботу приладу в колишньому режимі.

Вбудований блок керування електричних обігрівачів включає в себе електронний термостат і перемикач режимів: «комфортний режим», «режим зупинки», «програмування», «економічний». Цифровий електронний термостат забезпечує підтримання температури в приміщенні з точністю 0,1°С. Серія Euro Plus виконана в сучасному дизайні. Спеціальне міметичне покриття «Хамелеон» дозволяє приладу приймати переважаючий в приміщенні колір. Висока якість технології ідеально доповнює елегантно стримана форма.

Ціна: 2 934 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Виробник: Applimo
Потужність (кВт): 1,5
Живлення: електричні
Керування: механічне
Можливо Вас зацікавить
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Плита газова GORENJE G 51101 AW (152D.12)  - фото
Ціна: 5 699 грн.
купити в один клік
Плита газова GORENJE GN 51102 ABR0 (152C.62)  - фото
Ціна: 5 299 грн.
купити в один клік
Обігрівач Atlantic CMG - D MK01 1000 (F118) - фото
Ціна: 1 586 грн.
купити в один клік
Обігрівач Roda VOGUE RV-1,5 E/Eu - фото
Ціна: 1 524 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0