Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Конвектори > Обігрівач Атем Житомир-5 КНС-3
Обігрівач Атем Житомир-5 КНС-3

Обігрівач Атем Житомир-5 КНС-3

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 5624
Зроблено в Україні

Це високоефективні опалювальні прилади, призначені для опалення житлових і промислових будівель. Конвектори Житомир -5 можуть працювати на природному та побутовому газі і поставляються з коксиальним димоходом для відводу продуктів згорання через зовнішню стіну будівлі і забір повітря з вулиці.

Всі газові конвектори Житомир комплектуються автоматикою безпеки з газовим клапаном 630 EUROSIT (виробництво Італія), і вважається однією з кращих у світі. Всі конвектори обладнані датчиком полум'я, в разі обриву полум'я, газ автоматично перекривається. Герметична камера згоряння газу надійно захищена від попадання чадного газу в приміщення. У виробництві газових конвекторів Житомир (Атем) застосовується секційний микрофакельний пальник фірми POLIDORO, яка є однією з кращих компаній в Європі з виробництва газових пальників. Такі пальники дозволяють одержати рівномірний розподіл полум'я в топці, за рахунок цього газовий конвектор нагрівається швидше, втрачається інертність, зростає ККД, і через це зменшується витрата газу.Під час горіння газу виділяється сажа яка знижує ККД будь-якого газового приладу, так як є сильним теплоізолятором. Газові конвектори Атем зроблені таким чином, що вся сажа осідає на спеціальні турбулізатори, а не на стінки конвектора. При сервісному обслуговуванні, турбулізатори можна легко вийняти і почистити.

Основні характеристики:
високий ККД
мале споживання газу
Італійська автоматика
Італійські пальники
суцільнозварний корпус

Ціна: 3 373 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Виробник: Атем
Потужність (кВт): 3,0
Можливо Вас зацікавить
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Gorenje KN51202AW - фото
Ціна: 5 799 грн.
купити в один клік
Плита Kaiser HGG52501S - фото
Ціна: 9 999 грн.
купити в один клік
Обігрівач Atlantic CMG BL - meca 2000 (F17) - фото
Ціна: 1 726 грн.
купити в один клік
Зроблено в Україні
Конвектор Bonjour CEG FN Meca 2000W - фото
Ціна: 1 204 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0