Обігрівач Dantex SD4-20

Обігрівач Dantex SD4-20

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 4886

Подаруйте собі комфорт і душевний спокій - з обігрівачем Dantex SD4-20! Модель нагрівається до потрібної Вам температури – без зайвого шуму і енерговитрат. Справа в тому, що в пристрої використовується новий нагрівальний елемент X-silence, що працює з повною віддачею: його ККД становить більше 90%! За рахунок швидкого і рівномірного розповсюдження тепла з усієї поверхні нагрівального елемента попереджуються можливі тепловтрати, а також зниження вологості і спалювання кисню в приміщенні. Нагрівальний елемент, крім того, володіє збільшеною площею, що підвищує ефективність обігріву. Встановлену Вами температуру обігрівач підтримує з електронною точністю – з допомогою електронного термостата.

Dantex SD4-20 може використовуватися як у якості основного, так і додаткового нагрівача: розміщуйте його за бажанням на стіні або на підлозі. У будь-якому випадку, встановити його легко і просто: він має зовнішній кронштейн і стійкі ніжки. Модель абсолютно безпечна: вона має клас пиловологозахисту IP24. Не варто боятися і випадкового виникнення небезпечної ситуації при дотику дитини до корпусу обігрівача – корпус приладу не нагрівається до небезпечних для людини температур.

Ціна: 1 987 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Виробник: Dantex
Потужність (кВт): 2,0
Можливо Вас зацікавить
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Плита газова GORENJE GN 51203 AW  - фото
Ціна: 5 399 грн.
купити в один клік
Плита Electrolux EKC96450AW
 - фото
Ціна: 16 864 грн.
купити в один клік
Зроблено в Україні
Конвектор BONJOUR CEG FN Meca 1000W - фото
Ціна: 1 007 грн.
купити в один клік
Обігрівач Atlantic CMG - D MK01 1500 (F118) - фото
Ціна: 1 736 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0