Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Конвектори > Обігрівач Electrolux ECH/G-1000E
Обігрівач Electrolux ECH/G-1000E

Обігрівач Electrolux ECH/G-1000E

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 5638

Електричний конвектор Crystal – це результат останніх розробок Electrolux у сфері високих технологій і сучасного дизайну. Лицьові панелі обігрівача виконані з високоякісного монолітного термостійкого скла чорного кольору – екологічно чистого та безпечного матеріалу. Прилад безпечний і екологічний: він не сушить повітря і не порушує природну вологість в приміщенні.
В моделі використовується конвективний спосіб нагріву. Холодне повітря проходить через нагрівальний елемент і рівномірно поширюється по всій кімнаті. Скляна поверхня приладу виступає в якості акумулятора тепла, продовжує обігрівати навколишній простір навіть після вимкнення функції нагріву повітря.
Нагрівальний елемент X-DUOS являє собою суцільнолиту Х-подібну ребристу конструкцію, виконану із сплаву алюмінію із застосуванням нанотехнологій.
Завдяки особливому способу обробки поверхня нагрівача має «ракушечную» структуру, що збільшує площу поверхні тепловіддачі на 25% в порівнянні з іншими типами обігрівачів.
 

Ціна: 2 140 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Виробник: Electrolux
Потужність (кВт): 1,0
Можливо Вас зацікавить
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Плита BEKO CSG52120GX
 - фото
Ціна: 7 499 грн.
купити в один клік
Плита комбінована BEKO FSM 62320 DWS  - фото
Ціна: 8 999 грн.
купити в один клік
Обігрівач Atlantic CMG BL - meca 1500 (F17) - фото
Ціна: 1 596 грн.
купити в один клік
Зроблено в Україні
Конвектор BONJOUR CEG FN Meca 1000W - фото
Ціна: 1 007 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0