Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Конвектори > Обігрівач Noirot Melodie Evolution низький 1750W
Обігрівач Noirot Melodie Evolution низький 1750W

Обігрівач Noirot Melodie Evolution низький 1750W

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 6685

Повна лінійка обігрівачів Melodie Evolution, різних за розмірами і потужності, що дозволяє вибрати найбільш оптимальну модель для кожного конкретного випадку.Всі моделі оснащені високоточною електронною автоматикою і вбудованим блоком управління з декількома режимами роботи. Серія Melodie Evolution дозволяє об'єднати прилади цієї серії в єдину опалювальну систему.Основу обігрівачів складає суцільнолитий монометалічний нагрівальний елемент RX-Silence PLUS®, що забезпечує швидкий нагрів до необхідної температури, абсолютно безшумну роботу, максимально високий ККД (понад 90%) і збереження природної вологості повітря в опалювальному приміщенні.Нагрівальний елемент RX-Silence PLUS® прозорий по вертикалі і має форму дифузора, що перешкоджає осіданню і згоранню пилу на поверхні елементу і сприяє активному руху потоку повітря.

Конструктивні особливості серії конвекторів Melodie Evolution виключають виникнення сторонніх шумів при нагріві і охолодженні електричних обігрівачів і гарантують повну безпеку в експлуатації (відсутність гострих кутів, нагрівання поверхні не вище 60°С).

Електронна автоматика витримує перепади напруги від 150 В до 242 В, що найбільш актуально при частих «стрибках» напруги. На випадок можливих перебоїв з електроживленням в обігрівачах передбачена функція авторестарта, що відновлює роботу приладу в колишньому режимі.\

Вбудований блок керування електричних обігрівачів включає в себе електронний термостат і перемикач режимів: «комфортний режим» економний режим» антизамерзання» «режим зупинки» «програмування»

Цифровий електронний термостат ASIC® забезпечує підтримання температури в приміщенні з точністю 0,1°С.

Серія Melodie Evolution виконана в сучасному дизайні. Спеціальне міметичне покриття «Хамелеон» дозволяє приладу приймати переважаючий в приміщенні колір. Висока якість технології ідеально доповнює елегантно стримана форма.

Ціна: 5 620 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Виробник: Noirot
Потужність (кВт): 1,75
Живлення: електричні
Керування: електронно-механічне
Можливо Вас зацікавить
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Плита Gorenje GI52393AW - фото
Ціна: 9 499 грн.
купити в один клік
Плита Electrolux EKC96450AX
 - фото
Ціна: 17 941 грн.
купити в один клік
Обігрівач Atlantic CMG - D MK01 1000 (F118) - фото
Ціна: 1 586 грн.
купити в один клік
Зроблено в Україні
Конвектор Bonjour CEG FN Meca 1500W - фото
Ціна: 1 075 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0