Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Конвектори > Обігрівач Noirot Melodie Evolution середній 2000W
Обігрівач Noirot Melodie Evolution середній 2000W

Обігрівач Noirot Melodie Evolution середній 2000W

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 6684

Повна лінійка обігрівачів Melodie Evolution, різних за розмірами і потужності, що дозволяє вибрати найбільш оптимальну модель для кожного конкретного випадку.Всі моделі оснащені високоточною електронною автоматикою і вбудованим блоком управління з декількома режимами роботи. Серія Melodie Evolution дозволяє об'єднати прилади цієї серії в єдину опалювальну систему.Основу обігрівачів складає суцільнолитий монометалічний нагрівальний елемент RX-Silence PLUS®, що забезпечує швидкий нагрів до необхідної температури, абсолютно безшумну роботу, максимально високий ККД (понад 90%) і збереження природної вологості повітря в опалювальному приміщенні.Нагрівальний елемент RX-Silence PLUS® прозорий по вертикалі і має форму дифузора, що перешкоджає осіданню і згоранню пилу на поверхні елементу і сприяє активному руху потоку повітря.

Конструктивні особливості серії конвекторів Melodie Evolution виключають виникнення сторонніх шумів при нагріві і охолодженні електричних обігрівачів і гарантують повну безпеку в експлуатації (відсутність гострих кутів, нагрівання поверхні не вище 60°С).

Електронна автоматика витримує перепади напруги від 150 В до 242 В, що найбільш актуально при частих «стрибках» напруги. На випадок можливих перебоїв з електроживленням в обігрівачах передбачена функція авторестарта, що відновлює роботу приладу в колишньому режимі.\

Вбудований блок керування електричних обігрівачів включає в себе електронний термостат і перемикач режимів: «комфортний режим» економний режим» антизамерзання» «режим зупинки» «програмування»

Цифровий електронний термостат ASIC® забезпечує підтримання температури в приміщенні з точністю 0,1°С. 

Серія Melodie Evolution виконана в сучасному дизайні. Спеціальне міметичне покриття «Хамелеон» дозволяє приладу приймати переважаючий в приміщенні колір. Висока якість технології ідеально доповнює елегантно стримана форма.

Ціна: 4 900 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Виробник: Noirot
Потужність (кВт): 2,0
Живлення: електричні
Керування: електронно-механічне
Можливо Вас зацікавить
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Плита Sencor SCP5404GY
 - фото
Ціна: 2 899 грн.
купити в один клік
Плита Electrolux EKC954507X
 - фото
Ціна: 12 160 грн.
купити в один клік
Обігрівач Atlantic CMG - D MK01 1500 (F118) - фото
Ціна: 1 736 грн.
купити в один клік
Обігрівач SmartWay Lyberty Cl-1000 Black Mirror - фото
Ціна: 1 846 грн.
купити в один клік