Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Зволожувачі повітря > Очищувач-зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss 2055
Очищувач-зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss 2055

Очищувач-зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss 2055

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 308

Як це працює?
Зволоження та очищення повітря в приладі Air-O-Swiss 2055 здійснюється без використання змінних фільтрів. Їх роль виконує унікальна запатентована система пластикових дисків з "стільникового" адсорбуючою поверхнею. Обертаючись як млин, вони безперервно омиваються водою з піддону. Проходячи між дисками, сухе повітря насичується вологою і очищається від пилу. Завдяки пристрою попередньої іонізації частинки пилу активніше притягуються до поверхні дисків і потім змиваються водою в піддон. Знезараження води в піддоні здійснюється за допомогою унікальної антибактеріальної системи ISS (іонізуючий срібний стрижень). Срібло вбиває близько 650 різних видів бактерій. А спеціальна капсула для ароматичних масел дозволить наповнити кімнату вашим улюбленим ароматом.
Вдосконалений прилад оригінальної конструкції, що представляє собою зволожувач-очищувач повітря з додатковими функціями іонізації і ароматизації приміщення.

Air-O-Swiss 2055 володіє великим спектром застосування, так як може використовуватися з різними цілями, серед яких Ви знайдете корисне.

Для екології житла
В ідеалі клімат в будинку повинен бути оптимально зволоженим і чистим. Однак домогтися цього нелегко, особливо серед електронагрівальних та опалювальних приладів. «Мийка повітря» легко впорається з цим завданням, забезпечивши легке і вільне дихання корисним для здоров'я повітрям.

Для відпочинку
Air-O-Swiss 2055 має функцію ароматизації приміщення. Затишна домашня обстановка, наповнена тонким запахом улюблених ароматів, допомагає розслабитися, заспокоює нервову систему, знімає стрес і робить загальний профілактичний і тонізуючу дію для максимального комфорту.

Для догляду за меблями
Всі предмети, виготовлені з дерева, потребують особливого догляду, тому для них необхідно підтримувати певний рівень відносної вологості. Найпростіший і ефективний спосіб для цього - поставити в приміщення «мийку повітря», яка не дасть розтріскатися мебелі, збереже антикваріат і музичні інструменти, попередить появу глибоких тріщин в паркеті і т. д.

для офісу
Недостатньо чисте і погано зволожене повітря негативно позначається і в трудовому колективі. Знижена працездатність, неможливість зосередитися і швидка стомлюваність співробітників ведуть до зниження ефективності на виробництві. Air-O-Swiss 2055 усуває основну причину і створює комфортні кліматичні умови для успішної і продуктивної діяльності.

Для дітей
Часті нездужання дитини, поганий сон, підвищена дратівливість і ускладнене дихання можуть бути наслідком сухого клімату в дитячій кімнаті. «Мийка повітря» не тільки забезпечить потрібну вологість для малюка, але і допоможе йому протистояти респіраторним і інфекційним захворюванням.

Ціна: 6 190 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Витяжка Gorenje DT6SY2W
 - фото
Ціна: 7 599 грн.
купити в один клік
Витяжка Gorenje DK63MCLB
 - фото
Ціна: 9 399 грн.
купити в один клік
Гриль Russell Hobbs 19800-56
 - фото
Ціна: 1 299 грн.
купити в один клік
Гриль RUSSELL HOBBS Colours Red (19921-56) 
 - фото
Ціна: 1 434 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0