Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Зволожувачі повітря > Очищувач-зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss 2055DR
Очищувач-зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss 2055DR

Очищувач-зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss 2055DR

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 306

«Мийки повітря» Air-O-Swiss 2055DR - прилади, які не мають недоліків: прості в експлуатації, не вимагають витратних матеріалів, споживають мало електроенергії, мають кабель з регульованою довжиною. Прилад створює унікальну можливість кожного дня дихати природно зволоженим, чистим повітрям. Догляд полягає лише в періодичному митті піддону. Самі ж прилади зроблені з високоякісних матеріалів (харчовий пластик), тому прослужать дуже довго. Зволоження та очищення повітря здійснюється без використання хімікатів. «Мийка повітря» Air-O-Swiss 2055 D може працювати в двох режимах: нічний (безшумна робота, менше 25 дБ, тобто тихіше, ніж цокає годинник) і денний (максимальна інтенсивність зволоження повітря).

Air-O-Swiss 2055DR, з виглядом Air-O-Swiss 2055, володіє РК-дисплеєм, що дозволяє задавати та відстежувати поточний і необхідний рівень вологості. А ще модель 2055DR може самостійно підтримувати задані параметри. Щоб дізнатися, наскільки ефективно працює зволожувач, достатньо на нього подивитися, і ви побачите на РК-дисплеї точну інформацію: як змінюється рівень вологості в приміщенні.
AIR-O-SWISS 2055DR: КОРИСНИЙ ВИНАХІД
... ДЛЯ ЕКОЛОГІЇ БУДИНКУ
Мікроклімат житлового приміщення варто підтримувати в параметрах, максимально наближених до здорової і чистої атмосфери. «Миття повітря» Air-O-Swiss 2055DR не тільки очистить повітря від широкого спектра забруднюючих речовин і алергенів, але й відрегулює рівень відносної вологості в приміщенні. Це забезпечить вільний і легкий подих для всіх членів Вашої родини.
... ДЛЯ ДІТЕЙ
Часті нездужання дитини, поганий сон, підвищена дратівливість і важке дихання можуть бути наслідком сухого клімату в дитячій кімнаті. «Мийка повітря» Air-O-Swiss 2055DR не тільки забезпечить потрібну вологість для маляти, але й допоможе йому протистояти респіраторним й інфекційним захворюванням.
... ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ВІДПОЧИНКУ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
«Мийка повітря» Air-O-Swiss 2055DR володіє функцією ароматизації приміщення. Затишна домашня обстановка, наповнена тонким запахом улюблених ароматів, допомагає розслабитися, заспокоює нервову систему, знімає стрес і здійснює загальну профілактичну і тонізуючу дію для максимального комфорту.
... ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА МЕБЛЯМИ
Всі предмети, виготовлені з натурального дерева, потребують особливого догляду, тому для них необхідно підтримувати певний рівень відносної вологості. Найпростіший і ефективний спосіб для цього - поставити в приміщення «мийку повітря», яка не дасть потріскатися меблям, збереже антикваріат і музичні інструменти, не допустить появи глибоких тріщин у паркеті і т. д.
... ДЛЯ ОФІСУ
Недостатньо чисте і погано зволожене повітря негативно дається в знаки й у трудовому колективі. Знижена працездатність, неможливість зосередитися й швидка стомлюваність співробітників ведуть до зниження ефективності на виробництві. «Мийка повітря» Air-O-Swiss 2055DR усуває основну причину стомлюваності й створює комфортні кліматичні умови для успішної та продуктивної діяльності.
ПРИНЦИП РОБОТИ
Зволоження повітря засноване на саморегулюючому принципі «холодного» випаровування. За допомогою системи пластикових дисків вода перетвориться в дрібнодисперсний «водяний пил», який і зволожує повітря, очищає його від забруднюючих мікрочастинок. Диски виготовлені з пластика і мають ребристу форму, яка в силу своїх фізичних та хімічних властивостей не дозволяє воді відразу стікати в піддон, тому барабан завжди вологий. Повітря, що нагнітається всередину приладу вентилятором, проходить через диски, несучи з собою молекули води, а найдрібніші частинки пилу залишаються на дисках. Процес очищення ідентичний тому, який відбувається в природі під час дощу: здійснюється природне промивання повітря.
НОВІТНЄ ПОКОЛІННЯ ЗВОЛОЖУЮЧИХ ДИСКІВ «ТЕХНОЛОГІЯ СТІЛЬНИКИ»
У «мийці повітря» застосована нова запатентована технологія компанії Plaston - система спеціальних пластикових дисків 4-го покоління. Поверхня кожного диска складається з маленьких стільників. Така Мікростільникова структура дозволяє краще і легше утримуватися краплям води на диску, що сприяє підвищенню продуктивності Air-O-Swiss 2055DR по зволоженню й очищенню повітря. При проходженні повітряного потоку через «мийку повітря» система вологих дисків затримує шкідливі домішки - пил, пилок рослин, частинки волосся, шерстинки тварин та ін, змиваючи їх водою в піддон приладу. Таким чином досягається ефект вологого прибирання повітря в приміщенні, що обслуговується.
ДОПОМОГА СРІБЛА
Air-O-Swiss 2055DR обладнана іонізуючим срібним стрижнем Ionic Silver Stick (ISS). Дана технологічна розробка забезпечує ефективне знезараження води й загибель більше 650 видів хвороботворних мікроорганізмів (бактерій, вірусів та ін.)
АРОМАТИЗАЦІЯ
Крім основних функцій - очищення та зволоження повітря, у «мийках повітря» Air-O-Swiss 2055DR передбачена можливість ароматизації приміщення.  Ароматерапія визнана багатьма лікарями в якості ефективного способу поліпшення самопочуття. Грамотно організований ароматерапевтичний процес покращує настрій, зміцнює імунітет і в цілому сприяє більш позитивному сприйняттю життя. А організувати його досить легко. Все, що для цього потрібно - покласти просочений ароматичними речовинами ватний тампон в спеціально передбачену для цього ємність приладу - аромокапсулу, виготовлену з харчового пластику, яка не вбирає запахи і легко миється.
ПОПЕРЕДНЯ ІОНІЗАЦІЯ
У «мийку повітря» Air-O-Swiss 2055DR вбудовано пристрій попередньої іонізації, який надає мікрочастинкам, що надходять з повітряним потоком, негативний заряд. Ці частинки притягуються до вологих дисків приладу, що мають позитивний заряд, а потім при черговому їх обертанні змиваються водою в піддон. Таким чином, функція попередньої іонізації дозволяє очищувати повітря з максимальною ефективністю (уловлюються частинки до 0,1 мкм, в порівнянні з HEPA-фільтрацією), а також усувати неприємні запахи і тютюновий дим.
ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
У ході тестування приладів різних торговельних марок незалежної екологічної компанією «Екостандарт» було встановлено, що ефективність роботи «мийки повітря» Air-O-Swiss 2055DR не поступається побутовим очисникам повітря, працюючим на основі HEPA-фільтрів. Вміст шкідливих речовин, в тому числі тютюнового диму, в повітрі після роботи приладу Air-O-Swiss 2055DR знизилося до мінімуму. Результат роботи «мийки повітря» Air-O-Swiss 2055DR в приміщенні виявився аналогічний ефекту HEPA.
Крім того, в ході даної експертизи були поставлені і виконані наступні завдання:
виміряно швидкість зміни параметрів мікроклімату при роботі приладів;
виміряні параметри мікроклімату;
досліджена електромагнітна обстановка;
проведений хімічний аналіз повітря.
За всіма цими показниками при роботі «мийки повітря» Air-O-Swiss 2055DR не виявлено ніяких негативних впливів на навколишнє середовище і людину. Таким чином, до безпеки використання, яку гарантує сам виробник, додалася й екологічна безпека, підтверджена найсучаснішими й строгими випробуваннями.
РК-ДИСПЛЕЙ
Air-O-Swiss 2055DR володіє чесним РК-дисплеєм, що дозволяє задавати і відстежувати поточний і необхідний рівень вологості. А ще модель 2055DR може самостійно підтримувати задані параметри. Щоб дізнатися, наскільки ефективно працює зволожувач, достатньо на нього подивитися, і ви побачите на РК-дисплеї точну інформацію: як змінюється рівень вологості в приміщенні.
ПРАВИЛЬНА УСТАНОВКА «МИЙКИ ПОВІТРЯ»
Для установки «миття повітря» Air-O-Swiss 2055DR вибирають сухе, рівне місце (підлогу або іншу горизонтальну поверхню) в приміщенні площею до 50м² і обсягом до 150 куб. м. Щоб підвищити інтенсивність випаровування, можна поставити його поруч із нагрівальним приладом. «Мийка повітря» Air-O-Swiss 2055DR не вимагає особливого догляду. Досить тільки протирати резервуар для води - приблизно раз на два тижні, і очищувати зволожуючі диски - один раз на місяць
ОСОБЛИВОСТІ AIR-O-SWISS 2055DR
поєднання функцій зволоження й очищення повітря
відсутність змінних фільтрів, витратних матеріалів
новітнє покоління зволожуючих дисків - «технологія стільників»
антибактеріальний захист - іонізуючий срібний стрижень (ISS)
можливість ароматизації повітря
функція попередньої іонізації повітря
два ступені потужності при дуже тихій роботі
нічний режим роботи приладу
вбудований електронний гігростат
РК-дисплей
автоматична підтримка заданої вологості
індикатор очистки приладу
індикатор заміни ISS
просте обслуговування і догляд (більшість пластикових частин можна мити в посудомийній машині)
високоякісні компоненти й матеріали
автоматичне відключення при недостатньому рівні води
великий прозорий резервуар для води (7 л.)
високі характеристики зі зволоження (300 г / год)
об'єм приміщення, що обслуговується (150 м ³)

Ціна: 5 000 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Витяжка GORENJE BHP 623 E12X (OK-002/II)  - фото
Ціна: 2 799 грн.
купити в один клік
Витяжка Kaiser A9419N - фото
Ціна: 11 340 грн.
купити в один клік
Russell Hobbs 18603-56 - фото
Ціна: 2 159 грн.
купити в один клік
Гриль Sencor SBG106BK
 - фото
Ціна: 1 199 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0