Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Зволожувачі повітря > Зволожувач повітря Air-O-Swiss U650 Black
Зволожувач повітря Air-O-Swiss U650 Black

Зволожувач повітря Air-O-Swiss U650 Black

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 236

Ультразвуковий зволожувач повітря Air-O-Swiss U650 втілив в собі найсучасніші розробки в області здорового мікроклімату. Завдяки вбудованому електронному гігростата і датчику температури визначається необхідний рівень вологості в залежності від температури, який буде автоматично підтримуватися протягом заданого періоду часу (до 8 годин) або в безперервному режимі. Саме так діє функція ITC, забезпечуючи 100%-ву точність підтримки здорового мікроклімату.
Відмінною особливістю нового приладу стала функція «теплої» пари, за допомогою якого вода, перш ніж потрапити на ультразвукову мембрану, піддається тривалому нагріванню до 80°С (пастеризація). У результаті чого, генерована пара очищується, а продуктивність зволожувача зростає до 550 г / год. Особливої уваги заслуговує і сама мембрана. Завдяки спеціальному покриттю titaniumnitrite її поверхня набуває характерного «золотого» відтінку та стійкого захисту від фізичних і хімічних пошкоджень.
Зволожувач Air-O-Swiss U650 обладнаний сучасним електронним блоком з сенсорним управлінням i-touch, кожне натискання кнопки супроводжується ненав'язливим звуковим сигналом, що робить взаємодію з приладом ще більш простою і зрозумілою. Доповнює картину елегантний дизайн приладів: плавні лінії корпусу з високоякісного пластику, стильні лицьові панелі в білому і чорному виконанні, а також знаменита швейцарська якість виводять зволожувачі Air-O-Swiss U650 на принципово новий рівень. Відрізняючись мінімалістичним, але при цьому дуже стильним виконанням, цей прилад здатний прикрасити собою практично будь-який інтер'єр.

 

Ціна: 4 490 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Витяжка Gorenje WHI621E1XGB - фото
Ціна: 4 999 грн.
купити в один клік
Витяжка UNIVERSO PERFECTION-B-600-800
 - фото
Ціна: 5 699 грн.
купити в один клік
Гриль Gorenje KR1800EPRO - фото
Ціна: 2 389 грн.
купити в один клік
Гриль Russell Hobbs 19800-56
 - фото
Ціна: 1 299 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0