Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Зволожувачі повітря > Зволожувач повітря Air-O-Swiss U7146 White
Зволожувач повітря Air-O-Swiss U7146 White

Зволожувач повітря Air-O-Swiss U7146 White

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 266

Створений для динамічних і позитивних людей, що полюбляють активний відпочинок та захоплюються подорожами. Візьміть його з собою на відпочинок, у відрядження, подорож, або використовуйте на своєму робочому місці.
Новий Air-O-Swiss U7146 - мобільне і функціональне рішення проблеми сухості повітря в будь-якій точці земної кулі.

Мобільний зволожувач повітря Air-O-Swiss U7146 можна брати з собою куди завгодно: на відпочинок, у відрядження, в офіс - у будь-якій поїздці він буде супроводжувати Вас, підтримуючи оптимальний рівень вологості повітря, де б Ви не знаходилися.
Часті перельоти і зміна клімату - це значний стрес для організму людини. Як правило, опиняючись в готелі, в іншому місті та іншому кліматичному поясі, людина кілька днів проходить акліматизацію. Сохне шкіра, з'являється головний біль, а якщо є хронічні захворювання, то може настати їх загострення.
Маленький і яскравий зволожувач Air-O-Swiss U7146 в найкоротші терміни створить сприятливий мікроклімат в готельному номері або апартаментах, насичуючи повітря цілющою вологою. Такий легкий і компактний, він не займе багато місця і не зажадає особливого догляду.
Повертаючись з подорожей, ми повертаємося і на роботу, де сидимо за комп'ютером, в оточенні численної офісної техніки. Дослідження показали, що вся оргтехніка здійснює негативний вплив на наше самопочуття: її випромінювання і поверхні, що нагріваються, сильно сушать повітря. Як відомо, сухе повітря - один з головних ворогів нашого здоров'я і краси: шкіра сохне і стає тьмяною, з'являється першіння в горлі та головний біль.
Air-O-Swiss U7146 можна назвати засобом індивідуального офісного захисту від сухого повітря. Індивідуального - тому що він настільки компактний, що поміщається в обмеженому офісному просторі на стандартному робочому столі. Незважаючи на свій невеликий розмір, він ефективно зволожує приміщення, але при цьому працює дуже тихо (рівень шуму менше 25 дБА).

Ціна: 1 090 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Gorenje DT9SY2W - фото
Ціна: 8 699 грн.
купити в один клік
Витяжка Kaiser A6411 - фото
Ціна: 4 732 грн.
купити в один клік
Гриль Russell Hobbs 17888-56
 - фото
Ціна: 1 469 грн.
купити в один клік
Гриль Russell Hobbs 22550-56
 - фото
Ціна: 2 119 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік