Зволожувач повітря Boneco 7135

Зволожувач повітря Boneco 7135

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 251

Ультразвуковий зволожувач повітря Boneco 7135 - прилад з електронним управлінням. Є дзеркальний дисплей з індикацією рівня води і показником вологості на даний момент. Змінний AG + картридж пом'якшує й знезаражує воду, а функція попереднього нагрівання гарантує гігієнічно чисту пару і підвищує ефективність зволоження. Boneco 7135 самостійно стежить за станом «власного здоров'я»: у зволожувачі передбачений датчик забруднення. Інформативний РК-дисплей приладу значно полегшить його експлуатацію, відображаючи режим роботи, поточну і задану вологість в приміщенні.

BONECO 7135: ЗВОЛОЖЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ
... ДЛЯ ЕКОЛОГІЇ БУДИНКУ
Мікроклімат житлового приміщення варто підтримувати в параметрах, максимально наближених до здорової і чистої атмосфери. Boneco 7135 відрегулює рівень відносної вологості в приміщенні. Це забезпечить вільний і легкий подих для всіх членів Вашої родини.
... ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА МЕБЛЯМИ
Boneco 7135 широко використовується в приміщеннях, де знаходиться антикваріат, музичні інструменти або просто звичайний паркет. Сухе повітря небезпечний тим, що недостатня вологість повітря часто призводить до появи тріщин на паркеті й предметах, виготовлених з дерева. Підтримка правильної вологості в будинку допомагає уникнути розсихання деревини і його наслідків.
... ТУРБОТА ПРО РОСЛИНИ
Екзотичні рослини вельми примхливі і вимагають до себе особливого ставлення. Зокрема, це стосується вологості повітря, оптимальній для їх середовища проживання. У такому випадку створити природний рівень вологості допоможе прилад Boneco 7135. Тому цей прилад успішно застосовується в зимових садах та квіткових оранжереях.
ПРИНЦИП РОБОТИ
Ультразвукові зволожувачі є найбільш високотехнологічними пристроями. В їх роботі використовується цікавий фізичний ефект: усередині корпусу в контейнері з водою встановлюється мембрана, яка вібрує в ультразвуковому діапазоні, розбиваючи воду в дрібні краплі. Через робочу камеру приладу вентилятором проганяється повітря. Таким чином, прилад генерує хмару «туману». Ультразвуковий зволожувач Boneco 7135 має досить велику продуктивність - до 550 гр. рідини в годину, що дозволяє йому в разі потреби легко перевищити в приміщенні рівень природної вологості.
Коли в приладі закінчується вода, інформація про те, що необхідно поповнити резервуар водою відображається на дисплеї.
ТЕХНОЛОГІЯ ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ВОДИ
У приладах використовується змінний картридж нового зразка AG +. До складу пластику картриджа входить AG + компонент (частки активних сполук срібла). Цей компонент у своїй основі використовує антисептичні властивості срібла, тим самим забезпечуючи додаткове знезараження води від хвороботворних мікроорганізмів і бактерій. Використання AG + картриджа не дозволяє солям, що містяться у трубопровідній воді, поширюватися по кімнаті. Також AG + картридж пом’якшує воду, завдяки чому на стінах, меблях та інших предметах інтер'єру не осідає білий наліт, характерний для ультразвукових зволожувачів інших виробників. Boneco 7135 самостійно стежить за станом «власного здоров'я»: у зволожувачі передбачений датчик забруднення. Інформативний РК-дисплей приладу значно полегшить його експлуатацію, відображаючи режим роботи, поточну і задану вологість в приміщенні.
ДОПОМОГА СРІБЛА
За бажанням, можна укомплектувати ультразвуковий зволожувач Boneco 7135 іонізуючим срібним стрижнем Ionic Silver Stick (ISS). Дана технологічна розробка забезпечує ефективне знезараження води й загибель більше 650 видів хвороботворних мікроорганізмів (бактерій, вірусів та ін.) Для Boneco 7135 Ionic Silver Stick є додатковою функцією.
ДОДАТКОВА НАДІЙНІСТЬ
У виробництві ультразвукових зволожувачів Boneco 7135 компанія Plaston використовує інноваційну ультразвукову мембрану з покриттям titaniumnitrite виробництва фірми TDK ® (Японія), а блок управління виробництва фірми LG. У зволожувачах Boneco 7135 транзистор, керуючий роботою мембрани, має подвійне охолодження (повітряне й водяне), що виключає унеможливлює його перегрів і псування. На «золотий» мембрані менш інтенсивно накопичуються солі, покриття відштовхує сторонні частинки.
ЗАМІНА КАРТРИДЖІВ
Щоб полегшити процес експлуатації ультразвукових приладів і дати можливість використовувати трубопровідну воду, у всіх приладах ультразвукового типу компанія Plaston передбачила фільтруючий елемент для очищення води. Це змінний картридж з іонообмінної смолою, термін служби якого 2-4 місяці в залежності від якості водопровідної води. Також покупцям пропонується сама іонообмінна смола виробництва концерну Bayer Ag, розфасована по одній або три порції для заміни в самому картриджі, що дозволяє значно заощадити гроші на витратних матеріалах.
ЕЛЕКТРОННЕ УПРАВЛІННЯ
Інформативний РК-дисплей Boneco 7135 значно полегшить його експлуатацію, відображаючи режим роботи, поточну і задану вологість в приміщенні. У даному зволожувачі повітря можна регулювати вихід «туману» від мінімальної до максимальної інтенсивності випаровування і задавати час роботи (безупинно або в діапазоні від 1 години до 9 годин). За бажанням можна задати необхідний режим роботи - «ультразвук» або «ультразвук + нагрів».
ПРАВИЛЬНА УСТАНОВКА УЛЬТРАЗВУКОВОГО ЗВОЛОЖУВАЧА
Ультразвуковий зволожувач повітря Boneco 7135 установлюється на будь-якій рівній горизонтальній поверхні в приміщеннях об'ємом до 150 куб. м. Виняток становить тільки тепла підлога.
ОСОБЛИВОСТІ BONECO 7135
електронне управління
робота в двох режимах: «холодна пара» або «тепла пара»
система знезараження води - нагрівання до 80 ° С
9-годинний таймер роботи
вбудований електронний гігростат
регулятор інтенсивності зволоження
індикатор чищення приладу
автоматичне відключення при низькому рівні води
AG + картридж із частками срібла
змінний наповнювач для картриджа
довговічна "золота" мембрана (покриття titaniumnitrite)
індикатор низького рівня води
місткий резервуар для води (6,5 л.)

Ціна: 3 390 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Витяжка UNIVERSO PERFECTION-B-900-800
 - фото
Ціна: 6 136 грн.
купити в один клік
Витяжка Gorenje WHI621E1XGW - фото
Ціна: 4 999 грн.
купити в один клік
Гриль Sencor SSM9400SS
 - фото
Ціна: 799 грн.
купити в один клік
Гриль Russell Hobbs 21000-56
 - фото
Ціна: 2 159 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0