Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Зволожувачі повітря > Зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss U200
Зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss U200

Зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss U200

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 253

Зволожувач повітря Boneco Air-o-Swiss U200 належить до розряду ультразвукових зволожувачів. Прилад допоможе зберегти і підтримувати корисний для здоров'я мікроклімат в приміщенні. Робота приладу ґрунтується на вбудованому всередину парогенераторі (спеціальна мембрана видає високу частоту вібрацій), вода перетворюється в пар, він в свою чергу приладу подається в кімнату, насичуючи повітря в приміщенні необхідною вологою. Boneco Air-o-Swiss U200 має високий рівень продуктивності - витрачаючи до 300 мл на годину, що дозволяє приладу швидко ліквідувати брак вологості в приміщенні. У приладі є індикатор рівня води, який сигналізуючи про її нестачі. На панелі управління ці параметри відображаються.

Boneco Air-o-Swiss U200 має механічні кнопки для управління, вбудований гігростат, регулятор продуктивності. Розпилювач дає можливість вибрати відрегулювати напрямок пара і його інтенсивність.

Наявність індикатора рівня води, дозволяє чітко контролювати кількість води і час спустошення резервуара, при цьому прилад автоматично вимикається, подаючи попередження червоною лампочкою про відсутність води.

В зволожувачі Boneco Air-o-Swiss U200 використовується сучасна ультразвукова мембрана зі спеціальним покриттям від японського виробника і високоякісний блок управління LG.

При необхідності ультразвуковий зволожувач Boneco Air-o-Swiss U200 дозволяє ароматизувати повітря в кімнаті. Для цього процесу потрібно просто покласти просочений аромомаслами ватяний тампон в спеціальне відділення приладу і Ваша кімната почне наповнюватися бажаним ароматом. Після роботи досить просто помити аромоотделение водою і його знову можна наповнити новим ароматом.

Boneco Air-o-Swiss U200 працює на основі змінного картриджа Boneco 7531, який має у своєму складі частинки активного срібла. Даний картридж знезаражує воду, знищує бактерії.

Особливості:
- синє підсвічування;
- ємність для ароматизації;
- прохолодний пар;
- індикатор рівня води;
- відсутність шумів;
- економія електроенергії;
- сучасний дизайн.

Ціна: 2 390 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Витяжка Gorenje DT6SY2W
 - фото
Ціна: 7 599 грн.
купити в один клік
Витяжка Gorenje WHI621E1XGW - фото
Ціна: 4 999 грн.
купити в один клік
Гриль Russell Hobbs 19800-56
 - фото
Ціна: 1 299 грн.
купити в один клік
Гриль Russell Hobbs 21000-56
 - фото
Ціна: 2 159 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік