Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Зволожувачі повітря > Зволожувач повітря Boneco AIR-O-SWISS U650 white + 7017 Ionic Silver Stick
Зволожувач повітря Boneco AIR-O-SWISS U650 white + 7017 Ionic Silver Stick

Зволожувач повітря Boneco AIR-O-SWISS U650 white + 7017 Ionic Silver Stick

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 39318

Ультразвуковий зволожувач повітря Air-O-Swiss U650 White втілив в собі найостанніші розробки в області здорового мікроклімату. Завдяки вбудованому електронному гігростату і датчику температури визначається необхідний рівень вологості в залежності від температури, який буде автоматично підтримуватися протягом заданого періоду часу (до 8 годин) або в безперервному режимі. Саме так діє функція ITC, забезпечуючи 100% -ву точність підтримки здорового мікроклімату.
Відмінною особливістю приладу стала функція "теплої" пари, за допомогою якої вода, перш ніж потрапити на ультразвукову мембрану, піддається тривалому нагріванню до 80 ° С (пастеризація). В результаті чого пар очищається, а продуктивність зволожувача зростає до 550 г / год. На окрему увагу заслуговує і сама мембрана. Завдяки спеціальному покриттю titaniumnitrite її поверхня набуває характерного "золотого" відтінку і стійкий захист від фізичних і хімічних пошкоджень.
Зволожувач Air-O-Swiss U650 оснащений сучасним електронним блоком з сенсорним управлінням i-touch, кожне натискання кнопки супроводжується ненав'язливим звуковим супроводом, що робить взаємодію з приладом ще більш простою і зрозумілою. Доповнює картину елегантний дизайн приладу: плавні лінії корпусу з високоякісного пластику, стильні лицьові панелі в білому і чорному виконанні, а також знаменита швейцарська якість виводять зволожувачі Air-O-Swiss U650 на принципово новий рівень. Відрізняючись мінімалістичним, але при цьому дуже стильним виконанням, цей прилад здатний прикрасити собою практично будь-який інтер'єр.
Іонізуючий срібний стрижень Boneco 7017 Ionic Silver Stick (ISS) є новітньою технологічною розробкою швейцарської компанії Plaston. Ionic Silver Stick має тонкоструктуровану поверхню і складається з антисептичних волокон з молекулами срібла. При контакті стержня з водним середовищем швидко досягається необхідна концентрація іонів срібла, які звільняються і заповнюють об'єм посудини. В результаті відбувається ефективне знезараження води і загибель вірусів, бактерій та інших хвороботворних мікроорганізмів (всього понад 650 видів).
Термін служби - не менше 1 року при постійній, щоденній експлуатації приладу. А в силу того, що в основному прилад експлуатується тільки в холодну пору року (6-7 місяців), то 1 стрижня вистачить на 2 сезони.

Ціна: 4 690 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Витяжні вентилятори GORENJE BVX150STS  - фото
Ціна: 1 200 грн.
купити в один клік
Витяжка Kaiser A6411 - фото
Ціна: 4 732 грн.
купити в один клік
Гриль Sencor SBG3051BK
 - фото
Ціна: 1 299 грн.
купити в один клік
Гриль Sencor SBG3052RD
 - фото
Ціна: 1 299 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік