Мудрі Речі > Клімат та обігрів > Зволожувачі повітря > Зволожувач повітря Neoclima SP-50 (білий)
Зволожувач повітря Neoclima SP-50 (білий)

Зволожувач повітря Neoclima SP-50 (білий)

Рейтинг: 0 | Відгуків: 0

Артикул: 223

Зволожувач NEOCLIMA SP 50 являє собою сучасний ультразвуковий зволожувач повітря з інтелектуальним керуванням, ефективною системою фільтрації і високою продуктивністю роботи зі створення чистого і максимально комфортного мікроклімату в приміщенні.

Зволожувач повітря працює в двох різних режимах зволоження - «холодний» і «теплий пар». В останньому випадку, вода перед подачею на ультразвукову мембрану нагрівається до 80 С і на виході зі зволожувача утворюється «теплий» пар, при цьому процесі гине більшість відомих людям бактерій і шкідливих мікроорганізмів. При цьому режимі процес пароутворення в зволожувачі відбувається більш інтенсивно, тому цей спосіб зволоження найбільш ефективний, а вихідна пара стає чистішим.

Зволожувач NEOCLIMA SP 50 має електронне програмне управління і дисплей з гігростатом, які роблять роботу приладу зрозумілою і зручною. Індикація поточного і заданого рівнів вологості, а також інтенсивності пара відображається на LED-дисплеї, полегшуючи управління приладом.

У зволожувачі застосовується спеціальний фільтр-картридж з іонообмінної смолою, який ефективно знезаражує, очищає і пом'якшує воду, запобігаючи утворенню сольового нальоту і роблячи пару максимально чистою.

Зволожувач повітря виконаний в елегантному і сучасному дизайні білого кольору.

Ціна: 1 999 грн.

Нет в наличии

Технічні характеристики
Можливо Вас зацікавить
Витяжка Gorenje WHT621E3XBG - фото
Ціна: 3 999 грн.
купити в один клік
Витяжка UNIVERSO MIRROR-B-600-800
 - фото
Ціна: 6 850 грн.
купити в один клік
Russell Hobbs 18603-56 - фото
Ціна: 2 159 грн.
купити в один клік
Гриль Russell Hobbs 22550-56
 - фото
Ціна: 2 119 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-15 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Зволожувач повітря NeoClima MP-20 - фото
Ціна: 4 777 грн.
купити в один клік
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0