Мудрі Речі > Новини та приємності > Чому нам необхідні зволожувачі повітря

Чому нам необхідні зволожувачі повітря

05.10.2015 

Зволожувачі повітря з'явилися в наших будинках не так давно. Але про важливість збереження потрібного рівня вологості в будинках лікарі говорять давно. Фахівці зійшлися на тому, що вологість повітря в квартирі необхідно підтримувати на рівні 40-60%. Такі показники не тільки добре впливають на організм людини, але і підходять для книг і меблів, що також важливо.

Що відбувається з організмом при занадто сухому повітрі в квартирі:
• Пересихання слизових, що призводить до мікротріщин
• Можливі мікротравми дрібних судин
• Втрата вологи організмом
• Передчасне старіння шкіри

Як бачите, якщо ви раніше не звертали увагу на такий показник, як вологість повітря в приміщенні, необхідно це терміново виправляти.

Чим загрожує сухе повітря в дитячій кімнаті?
Для дітей вологість повітря в кімнаті грає ще значнішу роль, ніж для дорослих. Рівень вологості в дитячій повинен бути не менше 50% і пояснюється це ось чим: повітря, що видихається дитиною, має високу вологість. Тому, при сухості повітря, що вдихається, організм починає компенсувати недостачу зі своїх ресурсів, що веде до втрати води з організму. Як мінімум, батьки, які не дотримуються рекомендацій фахівців щодо вологості повітря в дитячій, можуть зіткнутися з такими неприємними і небезпечними наслідками, як згущення крові, пересихання слизових, розвиток шкірних реакцій, а також, реакцій з боку дихальної системи, таких як кашель або гучне дихання.

Низька вологість в приміщенні загрожує передчасним старінням!
Дієтологи, лікарі та експерти зі здорового харчування твердять нам з усіх боків про те, яка важлива для нашого здоров'я вода. Від зволоженості шкіри залежить ваша молодість, і це тільки зовнішня сторона питання, адже весь наш організм складається з клітин, і при втраті вологи, клітини починають втрачати тургор і загальний стан органів значно погіршується. Ми отримуємо вологу не тільки з пиття, але і з оточуючого нас повітря. Тому, необхідно надати можливість організму отримувати стільки рідини, скільки йому необхідно.

Що таке зволожувач повітря? Як працює зволожувач повітря?
Зволожувач повітря - це прилад, який насичує вологою повітря в приміщенні. Згідно з даними від фахівців, рівень ідеальний рівень вологості складає:
Для людини і домашніх тварин 40-60%
Для книг 40-60%
Для стін і меблів 40-60%
Для рослин 55-75%

Як бачите, якщо дотримуватися рівня вологості на рівні 55%, комфортно буде не тільки людям в приміщенні, а й оточуючим їх живим організмам і предметам облаштування.
При використанні зволожувача повітря, необхідно враховувати той факт, що повітря почне насичуватися вологою не відразу після його включення. Для початку, вологу почнуть вбирати стіни і меблі в приміщенні. Це абсолютно не страшно. Просто, як і ваш організм, оточуючі вас предмети повинні бути в приміщенні з потрібним рівнем вологості. Якщо ж протягом багатьох років вони стояли в кімнаті з пересушеним повітрям, цілком логічно, що і вони віддавали свою вологу, яку тепер відновлюють. Дайте зволожувачу час - буквально через тиждень, коли закінчиться етап зволоження навколишнього середовища, почне насичуватися вологою і повітря в приміщенні, і ви помітите значні зміни у своєму самопочутті.


Версія для друку

Повернутися до спискуWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/mudri/data/mod-tmp) in Unknown on line 0